Zkušební vezre programu Medicus - ZDARMA
Zde si můžete stáhnou zkušební verze programu Medicus, funkčnost programu je časově omeze na 90 dnů ode dne instalace. Programy v této zkušetní době mají plnou funkčnost. V případě dotazů, nebo potíží s instalací neváhejte napsat nebo zavolat.

Medicus Start
Pro instalaci demoverze programu MEDICUS Start je potřeba stáhnout kromě instalačního souboru setup.exe také instalační soubor databáze Firebird (FirebirdSetup.exe). Pro instalaci doporučujeme nejdříve nainstalovat databázi Firebird a poté vlastní program. Po instalaci programu MEDICUS Start můžete vyvolat klávesou F1 nápovědu v programu a postupovat podle kapitoly o prvotním nastavení.

Medicus Profesionál
Pro instalaci demoverze programu MEDICUS Profesionál je potřeba stáhnout kromě instalačního souboru setup.exe také instalační soubor databáze Firebird (FirebirdSetup.exe). Pro instalaci doporučujeme nejdříve nainstalovat databázi Firebird a poté vlastní program. Po instalaci programu MEDICUS Profesionál můžete vyvolat klávesou F1 nápovědu v programu a postupovat podle kapitoly o prvotním nastavení.

Medicus Komfort
Pro instalaci demoverze programu MEDICUS Komfort je potřeba stáhnout kromě instalačního souboru setup.exe také instalační soubor databáze Firebird (FirebirdSetup.exe). Pro instalaci doporučujeme nejdříve nainstalovat databázi Firebird a poté vlastní program. Po instalaci programu MEDICUS Komfort můžete vyvolat klávesou F1 nápovědu v programu a postupovat podle kapitoly o prvotním nastavení. Medisoft - Vzdálená správa (verze 1.6)
Medisoft Vzdálená Správa (MVS) je program určený pro přístup na vzdálené počítače přes internet. Jeho smyslem je snadný přístup k našim zákazníkům při řešení problémů.