Pro stomatology

Pro stomatology je určen program MEDICUS Stomatolog v provedeních Start, Profesionál a Komfort.

MEDICUS Stomatolog v provedení Start je ideální pro nenáročné uživatele. Vede jednoduchou zdravotní dokumentaci a účtuje provedenou stomatologickou péči zdravotním pojišťovnám.

MEDICUS Stomatolog v provedení Profesionál je pro stomatology, kteří chtějí ve své ordinaci plně používat počítač, ale nemají zájem o grafický zubní kříž.

MEDICUS Stomatolog v provedení Komfort je program pro náročné uživatele, kterým poskytuje naprostý komfort. Rolující dekurs, grafický zubní kříž, obrazová dokumentace, napojení počítačových RTG, kamer a radioviziografických systémů, elektronický podpis, přehledné účtování zdravotním pojišťovnám a podpora portálů zdravotních pojišťoven.

Tyto programy tvoří jednotnou řadu se shodným ovládáním a vzhledem. Přechod z jednoduchého programu na složitejší zcela bezproblémový. Cena přechodu je dána rozdílem cen obou programu. Možnost dokupovat si přechod z jednoduchého programu na složitejší bez nutnosti měnit svoje zvyky v ovládání programu je na českém trhu zcela ojedinělá.